Portál věnovaný obchůzkovým (pochůzkovým) systémům

Obchůzkový systém (nebo také pochůzkový systém) slouží ke kontrole správnosti provedení obchůzek nebo jiných kontrolních činností. Může se jednat o ostrahu, úklidové služby, měření a regulace, profylaktické kontroly,
pečovatelské služby, kontrolu areálů či majetku atd. Obchůzkové systémy zajistí provozovatelům veškeré důležité informace o průběhu obchůzky. Jen v našem sortimentu naleznete hned několik různých obchůzkových systémů. Sami si zvolíte, který typ systému bude pro Vaše potřeby, či požadavky objektu nejvhodnější, případně můžete systémy kombinovat. On-line systémy Vám v reálném čase zprostředkují vše důležité o pohybu a výkonu pracovníka, máte okamžitý přehled o odchylkách od plánu i informace o případných bezpečnostních incidentech, nahlížíte on-line na právě vykonávané obchůzky. Off-line obchůzkové systémy jsou naopak vhodné všude tam, kde se předpokládají náročné pracovní podmínky, nadměrné působení klimatických vlivů či nedostupnost napájení.

0
LET

0
DISKRÉTNOST

0
OBCHŮZKÁŘŮ

0
KLIENTŮ

0
SERVIS

DOBRÁ AGENTURA, s.r.o. se věnuje výrobě a vývoji obchůzkových systémů od roku 1995. Jsme jedním z hlavních producentů obchůzkových systémů v České republice. Vedle vysoké úrovně kvality výrobků se zaměřujeme na bezkonkurenční služby servisu a zákaznické podpory.

Kontaktujte nás

Zavoláme Vám