Zákaznický servis je naše síla

DOBRÁ AGENTURA, s.r.o., která poskytuje portál PATROLCONTROL a obchůzkové systémy, se řídí zásadami kvality v souladu s požadavky platné legislativy, systémovými normami i svými interními provozními směrnicemi a etickým kodexem.


Maximální kvalita

Vždy poskytujeme maximální kvalitu u produktů i služeb a velmi si zakládáme na poskytování zákaznického servisu stejně vysoké kvality a na osobním přístupu.

S námi ušetříte

Vždy se snažíme o maximální efektivitu v poměru cena/výkon. Cenu kalkulujeme transparentně a vždy se snahou minimalizovat klientovi náklady na potřebný servis.

Náš zákazník...

...náš pán: vždy dbáme pokynů klienta, který může předem nastavit instrukce, jak chce být informován o postupu opravy či konzultaci ceny po zjištění rozsahu poškození či závady.

Prostě jednoduše

Požadavek na servis nemusíte posílat datovou schránkou ani notářsky ověřovat. Náš stabilní tým umí zpracovat požadavky na servis telefonicky, SMSkou, e-mailem, osobně či poštou.

V čem jsme jiní?

  • Prozákaznický servis a spokojenost klientů jsou našimi hlavními cíli i významnou konkurenční výhodou.
  • Případné problémy řešíme tak rychle, jak jen to je možné.
  • Nikdy svým klientům nekonkurujeme! Nejsme bezpečnostní agentura. My se snažíme být oporou i pomocí - právě to nás baví a naplňuje.

A to je možné jen díky obětavé práci všech členů našeho týmu, často nad rámec běžných povinností a očekávání.